Movies
Ratings
288
CocoRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 0.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Captive StateRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 2.5
Hollow ManRated ★ 2.5
2012Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.5