Titles you rated
One Punch ManRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 1.5
SuitsRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 1.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0