Titles you rated
A Normal FamilyRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 3.0
CountRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
In Our PrimeRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5