Titles you rated
IdentityRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 5.0
RockyRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 3.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Ju-on: The CurseRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 3.5
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 3.5
American PieRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0