Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
WarriorRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 5.0
SouthpawRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
A Walk to RememberRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
LifeRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0