Movies
Ratings
35
The Other Boleyn GirlRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
As OneRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.5