Movies
Ratings
35
FrozenRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
HopeRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0