Titles you rated
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 5.0
PianoRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0