Titles you rated
Life of PiRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0