Movies
Ratings
334
JokerRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
The High NoteRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0- HeartbreakersRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 2.5
Robin HoodRated ★ 3.5
Mortal EnginesRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 4.0