Titles you rated
ShameRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.0
The CircleRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
SpreadRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
JoshuaRated ★ 3.5
We Are Your FriendsRated ★ 3.0
NerveRated ★ 4.0
The Bling RingRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.5