Titles you rated
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 0.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0