Titles you rated
- Three FriendsRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0