Titles you rated
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0- D-WarRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0