Titles you rated
The Familiar of ZeroRated ★ 4.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
A Certain Magical IndexRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- Fate/Kaleid Liner PRISMA ILLYA 3rei!Rated ★ 5.0
Angel Beats!Rated ★ 5.0
Fate/Kaleid Liner Prisma IllyaRated ★ 5.0- Aria the Scarlet AmmoRated ★ 4.5
- Queen's Blade 2: The Evil EyeRated ★ 4.5
- Queen's Blade: The Exiled VirginRated ★ 4.5
- Psychic SquadRated ★ 5.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
- IS <Infinite Stratos>Rated ★ 5.0
Seitokai YakuindomoRated ★ 5.0- BeybladeRated ★ 5.0
- モーレツ宇宙海賊Rated ★ 5.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 5.0