Series
Ratings
43
EntourageRated ★ 2.0
Secret HealerRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.0
Cheer Up!Rated ★ 2.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Come Back AliveRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Squad 38Rated ★ 2.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 2.0
Marriage ContractRated ★ 2.0