Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
MimicRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The BarRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5