Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 0.5
NocturnalRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 1.5
WickedRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 1.0
ElementalRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 1.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 1.0- HeroRated ★ 1.5