Titles you rated
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The Third MurderRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
FilthRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 4.0
DopeRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
FelonRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.5