Series
Ratings
51
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
MotherRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 5.0- Flirty Boy and GirlRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0- My Friend Is Still AliveRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 5.0