Titles you rated
Never Back DownRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
SunshineRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.5
Doomsday BookRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0