Movies
Ratings
151
My Wife Got MarriedRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Insadong ScandalRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Friend RequestRated ★ 2.0
MisbehaviorRated ★ 2.0
King KongRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
The Righteous ThiefRated ★ 3.0