Series
Ratings
25
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0- Unkind WomenRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0