Titles you rated
- 魔王Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
The Last CinderellaRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0