Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Fast Times at Ridgemont HighRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 2.5
The Purge: AnarchyRated ★ 2.5
The Platform 2Rated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.0
FracturedRated ★ 4.0
SmileRated ★ 2.5
RocketmanRated ★ 3.5
The Breakfast ClubRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.5