Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0