Series
Ratings
17
GoblinRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0