Movies
Ratings
152
InceptionRated ★ 3.5- Secret spectaclesRated ★ 0.5
The ThingRated ★ 1.0
CommitmentRated ★ 1.0
TranscendenceRated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 0.5
Let Me InRated ★ 2.5
FilthRated ★ 2.5
Mulholland DriveRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 1.0
ColorfulRated ★ 2.0
The ChorusRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 1.0
DerangedRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 3.5