Movies
Ratings
366
FracturedRated ★ 2.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
A Quiet DreamRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
HahahaRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Heart BlackenedRated ★ 1.5
The MimicRated ★ 0.5
DunkirkRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
CherrybombRated ★ 2.0
Lady MacbethRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
ElleRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
DenialRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0