Titles you rated
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0