Titles you rated
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Digimon FrontierRated ★ 3.5
Digimon: Data SquadRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Terra NovaRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0