Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Vinland Saga Season 2Rated ★ 3.5
Vinland SagaRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
86Rated ★ 3.5