Titles you rated
WonkaRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5