Series
Ratings
17
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
The Last DanceRated ★ 5.0
Beck: Mongolian Chop SquadRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- The Get DownRated ★ 3.5
- The Get DownRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Atlanta Season 2Rated ★ 4.5
Atlanta Season 1Rated ★ 4.0