Titles you rated
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
The Last AirbenderRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
Children...Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
A DayRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5