Movies
Ratings
113
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
TroyRated ★ 1.5
PocahontasRated ★ 3.5
ClickRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 3.5
The Sea InsideRated ★ 4.0
Julia's EyesRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 1.0
TangledRated ★ 4.0