Movies
Ratings
355
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5