Titles you rated
The Kominsky MethodRated ★ 4.0
Fuller HouseRated ★ 4.0
Fuller HouseRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Young Sheldon Season 7Rated ★ 5.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 3.5