Movies
Ratings
23
The IntouchablesRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0