Movies
Ratings
419
Cold PursuitRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
First ManRated ★ 1.5
NewnessRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 1.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5