Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Sydney WhiteRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5