Movies
Ratings
1006
Zootopia 2Rated ★ 3.0
MantisRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 1.0- Love in the Tinder ageRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0- The Final SemesterRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 1.5
The BatmanRated ★ 2.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0