Series
Ratings
61
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5