Movies
Ratings
20
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Astro BoyRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0