Titles you rated
FrankRated ★ 3.0
Tales from EarthseaRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
SwayRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
White NightRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Railroad ManRated ★ 3.5
Out of AfricaRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 2.5