Movies
Ratings
241
Shrek 2Rated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Naruto the Movie: The LastRated ★ 2.5