Titles you rated
Total RecallRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 2.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Letters to JulietRated ★ 3.0