Movies
Ratings
163
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5