Titles you rated
The PostRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 1.0
The LobsterRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0