Movies
Ratings
455
Isle of DogsRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0